ansambel PII

Reede 4.11. / 21.00 / Klubis Kink Konk
IDeeJazz VÄRSKED IDEED: Ansambel Pii

 

  • Liis Ring – elektrikitarr/vokaal
  • Leila Röömel – klahvpillid
  • Johan Alexander Petti – bass
  • Karl-Juhan Laanesaar – trummid

Pii sündis 2011. aasta algul, kui vahepeal üksteisest eemal viibinud muusikud end taas Tartust leidsid. Proovitegevust alustati Elleri-kooli hoovimajas, mis peaaegu kõigile ansambli liikmetele on erinevatel aegadel teiseks koduks olnud. Hetkel elatakse erinevates Eesti paikades, olles muusikaliselt aktiivsed eri rinnetel. Lisaks seosele Elleri-kooli ja Tartuga on bändis sündimängija Uku Kübari kaudu tunda ka Raplamaa mõjutusi.

Praegusel hetkel kirjutab muusikat ansamblile Liis Ring. Seda võib iseloomustada kui jazzi, milles on tunda mõjutusi nii diskost ja elektroonikast kui ka progerockist.

IDEE

L. Ring: “Minu muusika ideed võib lugeda korda läinuks siis, kui kasvõi üks esitatavatest lugudest jõuab kuulajani ning kõnetab teda mingilgi moel. Kõik lood on kirjutatud minu kogemuste ning tundmuste põhjal, kuid iga inimene saab neist kindlasti täiesti oma individuaalsel viisil aru, seega ei meeldi mulle väga pealkirjastada ega pikemalt selgitada oma muusika tagamaid. Fantaasia vaba lend on kõige kaunim asi, las see siis jääda kuulajale!”

pii

Author: IDJ

Share This Post On